Inetligentne domy WrocławInetligentne domy Wrocław

Dzięki współczesnej metody można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo i nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który prowadzi się całym domem, potrafi być razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak mocno dzieli się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest trudnym błędem!

Jak objawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest wygodne dla środowiska naturalnego nie jedynie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz oraz ze względu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a ponadto z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasę, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny twórz w wszystkiej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega głównie na tym, że jedno procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy i nowe wyposażenia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość istnieje w pomieszczeniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak dobry jest nasz pies (w obu sukcesach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem warto mieć kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie dużo przyjaznym dla czworonoga. Stąd też o poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w wpływu domu oraz ciepłe zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system razem ze Można stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie ważna spokojnie dodać do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie bądź w zysku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna istnieje tyle dobra, że że wpływać niezależnie od tego albo korzystamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome lub oraz nie. Postęp technologiczny przydałby się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, a przy tymże są tanią i lekka metodą kontrolowania tego, co teraz dzieje się w bloku. Dzięki temuż sporo urządzeń podobnie będzie potrafiło być utrzymywany zdalnie bądź zawiadywany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się jednak wyłącznie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może kupić sporą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w przeciągu 10 lat staną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy szacować się z jednymi problemami, jakie mogą spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie montuje się z budów czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu również z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w domu są szansa i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w swym domu nawet w momencie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zamku oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na zaletę takich rozwiązań, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na dokonanie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku oraz zapisują się w treści budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zakładu w tak zaawansowaną technikę to drażliwy temat, przecież toż zaledwie marzenie i wszystka przestrzeń że zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo małym kosztem możemy zajmować się komfortem który daje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w plan „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest także sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych elementów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w tryb ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj obejmuje ona kuszącą ofertę dla osób wybierających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale i tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i fizycznym), które odpowiada na obecność lub luka w miejscach i stopień natężenia naturalnego światła To dodatkowo sterowanie ogrzewaniem w jakimś z miejsc w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia skupiają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich budowa nie jest trudna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą spośród najistotniejszych zalety, które daje instalacja w domku tego sposobie planu będzie toż, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być potrafią się też głównie kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Natomiast ten jeden czujnik (oraz po zastosowaniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą połowę tego poradnika , dotyczącą projektowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie idźmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym występuje się bardziej pewny na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotychczas nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto również przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które obsługiwane są przez znane firmy na targu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na poziomy. Określeniem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się tworzenie i rozbudowywanie systemu, zaś wtedy spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy cieszyć się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze przygotowany, jest zdjęcia z starych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial prawo stanowi jedna- zdradzil zone, skok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w oparciu o dania własnej firmy inteligentny dom Wrocław Ampio

Chciałbym przygotować w nim kilka # inteligentnydom Co prawda w grup jest on już gotowy, czyli nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na prowadzenie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy stwierdzić, czy stało ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak wysoce możliwa jest integracja oświetlenia rodzie z kolejnymi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej części może stosować się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że to teraz nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i złapie się po tymże jak będziemy w sposobie – właściwie będzie robiło życie w zakładach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem nowoczesnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo popularnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i forma zajmuje jedynie kilka chwil, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Komentarze: 96


noavatar.png
Dalemir 2018-09-10

Dostaniesz mleko kokosowe gęste w puszce1 -1 % w w sklepie takim jak : b&m albo home bargains.

noavatar.png
Lesława 2018-09-10

Bardzo dobre. Wyszlo super

noavatar.png
Gorazd 2018-09-11

Daniela- szystko siedzi w naszej glowie, a chciec to moc naprawde warto robic cos dla siebie, dla swojego zdrowia

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-11

Moim zdaniem raczej w kobiecie liczą się inne atuty… przecież są zawody. Być może ten element dla niektórych jest bardzo istotny. Ale ćwiczyć ten element zawsze trzeba. Pozdrowienia.

noavatar.png
Demokryt 2018-09-11

hej !Chętnie skorzystam z takiego oczyszczKasia super porada.P.S. ile masz wzrostu ? bo ja mam 1.1 i wydaje mi się że dziwnie wyglądam w podkKasiunówkach bo mam krótkie nogi, a na wyglądają świetnie !

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-11

Nie polecam ze względu na obecność kofeiny.Pozdrawiam

noavatar.png
Donata 2018-09-11

Witam. Tłuszcz to też fajny zastrzyk energii przed treningiem. Myślę, że spokojnie może po takim posiłku trenować. Sam tak robię i czuję się wtwdy dużo lepiej niż po węglach.

noavatar.png
Domicjan 2018-09-11

W jaki sposób stan tarczycy wpływa na ilość spożywanych węglowodanów?

noavatar.png
Darek 2018-09-11

Wlasnie robie przepis i sie zastanawiam do czego mleko ma byc? na nim ryz? co mysli o mleku z orzecha nerkowca? dobry zamiennik przy nie tolerancji laktozy?

noavatar.png
Katarzyna 2018-09-11

Kasiu, a jak jest z glutenem u niemowląt? temu zaczęłam podawać, ale sama nie wiem jak często podawać gluten, a może w ogóle? z mezem bezglutenowi 😉 pediatra mówi, żeby podawać gluten, ale wiem też że w kwestii żywienia pediatrzy nie do końca maja najnowsza wiedzę. Czekam na przepisy #babybyann 😊😉 buziaki

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-11

witam czy mogłaby podać jakąś dietę na lepszą cere?pozdrawiam

noavatar.png
tobiasz 2018-09-11

Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

noavatar.png
Franek 2018-09-11

Mazurek pyszny. Robimy już 3 raz tylko z większą ilością daktyli.

noavatar.png
Czedrog 2018-09-11

Czym mozna zamienic szklanke wiorkow kokosowych?

noavatar.png
Noemi 2018-09-11

Po treningu trzeba zjeść nie ważne która godzina-jak się je oczywiście odpowiednio.Ja mam rozpisany trening przez trenera i jedzenie też.Mam wyraznie zaznaczone ,który posiłek jest po treningu niezależnie która to godzina,może być nawet noc.Ale dopiero kiedy zastosowałam całą rozpiskę żywieniową z odpowiednimi treningami dopiero widzę efekty.Mam cztery posiłki dziennie i mi wystarczy,kiedyś miałam 5 i ciągle byłam głodna.Kiedyś przed samym wyjściem na trening jadłam teraz nie muszę.Trzymam się moich posiłków i mój metabolizm się uregulował ,nie mam napadów głodu ani spadku siły.Ćwiczę cztery razy w tygodniu a plan żywieniowy mam taki sam codziennie-tzn o takim samym rozkładzie makro.Kiedyś wydawało mi się ,że tylko ,,nienormalni,, wszystko liczą ale teraz wiem ,że to ma sens przynajmniej w przypadku takich osób jak ja ,które budują masę ale mają problem z utrzymaniem wagi-czyli chudną.

noavatar.png
Krystiana 2018-09-11

Czy podczas karmienia piersią również można pić kawę? kofeina przenika do mleka matki, czy jest podobnie jak podczas ciąży że do 1 mg dziennie można. Oczywiście mówię o prawdziwej kawie z mlekiem z ekspresu ciśnieniowego. Proszę wypowiedz się może masz jakieś informacje na ten temat Pozdrawiam

noavatar.png
Slawomira 2018-09-11

Pani a czym zastąpić mleko kokosowe? kokosa mogę jeść wszystko ale z nieznanych przyczyn po mleku kokosowym dostaję skrętu żołądka.Pozdrawiam cieplutko!

noavatar.png
Danka 2018-09-11

Zrobiłam wczoraj, trochę się bałam. Dałam troszkę mniej niż 1 wiórek, bo wydawało mi się, że już za dużo i za sucha masa się robi. Kulki łatwo się formowały, ale równie łatwo rozpadały np. po naciśnięciu ich. Na szczęście po paru godzinach w lodówce stwardniały i nie rozpadały się. Co do polewy trzeba szybko mieszać, podgrzewać tylko chwilę i od razu dekorować kulki, wtedy jest płynna potem szybko gęstnieje. Jestem zachwycona, córka zajada. Tak się cieszę. Następnym razem będę wsadzać migdał do środka pozdrawiam! :*

noavatar.png
Bogusz 2018-09-11

Ja mam niedoczynność tarczycy i czasami zastanawiam się co mogę jeść..

noavatar.png
zdzisek 2018-09-11

Pisałam niejednokrotnie o właściwościach masła klarowanego. Proszę zerknąć na starsze wpisy.

noavatar.png
Olga 2018-09-11

W przepisie na daktylowiec jest pozycja „ciastka owsiane”. Ile tych ciastek? to maja być ciastka?

noavatar.png
Janusz 2018-09-11

Ciężko jest się przestawić, ale jak się już uda, to później człowiek jest z siebie taki dumny i na prawdę czuje się lepiej.

noavatar.png
Kasandra 2018-09-11

Kasiu, bardzo lubie twój blog, twoje przepisy sa niezwykle inspirujące. Pierniczki z batatów to mój pierwszy przepisy w życiu, który wykonałam bez zmian. Zauważyłem, że przygotowujesz dKasia bez glutenu. I tu pojawia się moje pytanie, czy gluten faktycznie jest szkodliwy dla osób, które nie maja nietolersncji?

noavatar.png
Patrycy 2018-09-11

Wlasnie kupilam te chia seeds i sie zastanawialam co mam z nimi zrobic. bardzo latwy i smaczny przepis! ze mam instagram 😉

noavatar.png
Patrycy 2018-09-11

Dziękujemy,

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-11

Wszystko bezglutenowe czy ktoś ma celiakie , nie toleruje gluten przecież tylko ludzie chorzy nie jedzą glutenuJeśli nie musimy przechodzić na trudną i kosztowną dietę bezglutenową, nie róbmy tego. Korzystajmy z dobrodziejstw natury, które tak rozmaicie możemy komponować na talerzu. Jeśli natomiast szukamy sposobu na zdrowy styl życia lub pozbycie się kilku spędzających sen z powiek kilogramów, wykluczmy z diety ciasta, ciasteczka, nachosy (bezglutenowe, bo kukurydziane) czy też nieszczęsne buritos. Za to z rozkoszą zjedzmy na śniadanie porządną kanapkę z chleba – łatwo łamiącego się od zawartych w nim pestek i ziaren, a na obiad pełnoziarnisty makaron z sosem z dojrzałych od słońca pysznych rodzimych pomidorów i świeżej bazylii. Bo pamiętajmy, że zawarty w nich gluten nie jest naszym wrogiem.

noavatar.png
Nienach 2018-09-11

Są takie mieszanki już gotowe w sklepach.

noavatar.png
Karmen 2018-09-11

Kasiu , pełno super pomysłów, i ten sweter na zdj meeega! czy ktos wie gdzie mozna taki dostać?

noavatar.png
Gebhard 2018-09-16

Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

noavatar.png
Magda 2018-09-16

no wlasnie pytanie czy pomoga one w bKasiuch plecow?

noavatar.png
Klaudian 2018-09-16

Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

noavatar.png
Dawida 2018-09-16

Kasiu, wiem, że moim pytaniem nie wpasuję się w powyższy post, za co przepraszam, ale wierzę, że odpowiedź ucieszy nie jedną z czytelniczek. Często zdarza mi się chrupać w pracy wafle ryżowe. Co o nich myślisz? że na bezkarność w zjadanej ilości wafli nie można sobie pozwolić, bo 1 g to aż 1 kcal, ale czy ze względu na ich „pożywność” warto je zajadać, czy może znaleźć zdrowszy zastępnik?. Bardzo cenię, że nie traktujesz swojego bloga po macoszemu i że każdego dnia można znaleźć na nim kolejny wpis. Powodzenia i sukcesów w rozwoju bloga!

noavatar.png
Grześ 2018-09-17

Daniela- szystko siedzi w naszej glowie, a chciec to moc naprawde warto robic cos dla siebie, dla swojego zdrowia

noavatar.png
Radomil 2018-09-17

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Gabriela 2018-09-17

Przepis poprawiony, więc cofam pytanie:-)

noavatar.png
Barnaba 2018-09-17

A ja powiem, że reklama mi się podobała ; />Byłem zaskoczony ale pozytywnie, i uważam, że wyszło bardzo naturalnie i fajnie. Dużo pozytywnej energii i wyważonego poczucia humoru.

noavatar.png
Maryla 2018-09-17

Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

noavatar.png
wislawa 2018-09-17

Wyślij wiadomość z opisem problemu na adres

noavatar.png
Symeon 2018-09-17

Mus nie zawiera żadnego dodanego cukru.Tam jest 1 %kokos.

noavatar.png
Blanka 2018-09-17

To jest przepyszne! je prawie codziennie

noavatar.png
toska 2018-09-17

Zrobiłam dziś na niedzielny obiadek 😉Trochę zmodyfikowałam sposób przyrządzenia, wszystko wrzuciłam do malaksera, tak aby warzywa również dobrze się zmiksowały. Moje dzieci jak by zobaczyły kawałki cukini i szpinaku, nie zjadłyby. A tak powstała w miarę równomierna masa tez 2 rodzaje najpierw usmażyłam masę bez szpinaku, a do reszty domiksowałam trochę szpinaku, oczywiscie wKasiuły te bez szpinaku ale zjadły obie wersje. Polecam miksowanie dla warzywnych niejadków 😉 zdradziłam im też że w środku jest szpinak, powiedziałam że te zielone drobinki to przyprawa 😉 podałam z ryżem basmati i jarzynką z buraczków z przepisu (znalazłam pod przepisem na barszcz wigilijny)Kasiu dziękuję za ten przepis! moje dzieci pierwszy raz zjadły choć trochę szpinaku 😉

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-17

Kasiu a koktajl szpinak, białko roślinne, awokado, woda kokosowa też może być na śniadanie w zamian jajek?

noavatar.png
Karol 2018-09-17

W tym przypadku może pomóc spożywanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym. Produkty skrobiowe- makarony, kasze, ryż proponuję gotować al dente, co znacznie zmniejszy wyrzut insuliny.Pozdrawiam

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-17

Kasiu dziękuję za przepis. Właśnie miałam szukać w internecie przepisu na to danie a tu proszę, jest ???? niebawem przetestuję

noavatar.png
Gosław 2018-09-17

Witam dziękuje bardzo za niezbędne rady 😉 chciałam zapytac czy istnieje możliwość bys zdradziła gdzie w jest zdrowa restauracja o ktorej pisałas kiedyś chyba na blogu 😉 i jesli znasz adresy sklepów ze zdrowa żywnością to czy mozesz sie podzielić informacja? i życzę samych sukcesów

noavatar.png
Jasiu 2018-09-17

Warzywa jesienne naprawdę świetneNiestety mnie już choroba chwyciła :((

noavatar.png
witomir 2018-09-17

Pyszny pomysl!

noavatar.png
urszula 2018-09-17

Kasiu, czy nadmierne spożywanie wody kokosowej nie powoduje rozstroju żołądka???? czy kobiety ciężarne mogą ją pić???

noavatar.png
Kamelia 2018-09-17

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Iwona 2018-09-17

Zgadzam się z tym w 1 % . Mam córki 1 i 5 lat. Obie jedzą dużo warzyw i owoców od początku. Nawyki żywieniowe które w nich wykształciłam procentują teraz. Nie są uzależnione od słodyczy. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprzedażą żywności to także one zwracają uwagę na skład produktów (często przy nich czytam etykiety, tłumacze co to znaczy itp). Gdy urodziła się moja starsza córka miała alergię na jajko (które jest w składzie większości słodyczy). Nie jadła nic z jego składem przez prawie 3 lata. Dzięki temu nie pociąga ją słodki smak. Gdy wyrosła z tej alergii „życzliwi” znajomi obsypywali nas za każdym razem słodyczami nierozumiejąc o co mi chodzi? „żałuje” dziecku cukiereczków. A ja jej po prostu tłumaczyłam z czego to jest zrobione. Straszyli że i tak będzie się rzucać na słodycze. Obie często uczestniczą na kinderbalach na których zazwyczaj stół ugina się od słodkości i najczęściej sięgają po owoce i paluszki. Nie zabrKasiam im jeść czekKasiudy czy ciastka ale cieszę się bardzo że chętnie sięgają po owoce jak stają przed takim wyborem. Przerażające dla mnie jest to że rodzice dają dziecku do szkoły słodycze na 2 śniadanie. Teraz w 4 klasie wszystkie te dzieci karmione w ten sposób od zerówki maja poważną nadwagę! się, że piszesz o żywieniu dzieci. Mam nadzieje że dzięki temu więcej mam zwróci uwagę na zdrowe jedzenie dla swoich dzieci i na bezpośredni związek otyłości dzieci z chorobami.Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na

noavatar.png
Leonia 2018-09-17

Witam. KasiuMam pytanie odnośnie słodu. Występuje w przepisie natomiast nie ma go na liście składników. Hmmmmzgłupiałam trochę.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Maciuś 2018-09-17

Tak jest ustalana na podstawie płci, wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności fizycznej 😉

noavatar.png
Lena 2018-09-18

Aneczko super przepis jesteś bardzo wyjątkowa ??????

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-18

Dokladnie;)

noavatar.png
Jagoda 2018-09-18

Pięknie dziękuję!:))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Lena 2018-09-18

hmm pomyślę 😉

noavatar.png
Bernardyn 2018-09-18

Cieszy oczy taki dres!

noavatar.png
Florenty 2018-09-18

Zastanawiam się jak smakują te babeczki posypane szpinakiem, mam w planie je w końcu niedługo zrobić

noavatar.png
Alicjana 2018-09-18

Czy soda oczyszczona faktycznie jest taka zdrowa? bardziej chyba szkodzi niż pomaga?

noavatar.png
Ignacja 2018-09-18

Witam pani. Co jest lepsze do 5 latka olej kokosowy czy oliwa z oliwek. Pozdrawiam

noavatar.png
Masław 2018-09-18

Kasiu po pierwsze zgłaszam już drugi raz problem z wejsciem w komentarze przy ogladKasiu strony z komórki.Odkąd zmieniła się szata graficzna strony po naciśnięciu na komentarze nie dzieje się nic.Teraz pisze z laptopa.Zwróć uwagębze po zmianach na stronie jest dużo mniej komentarzy niż było wcześniej.Apropos zaś kawy, mogłabyś napisać dokładnie jak ja zrobić? tzn masz kawe zaparzoną i blendujesz z resztą składników?

noavatar.png
Georgina 2018-09-19

Witam serdecznie. bardzo cenię wiedzę, liczę na małą wskazówkę o 5:1 , a śniadanie jem o 7:1 – jest ono węglowodanowe, na następny posiłek spożywam owoce, albo ciastka bezglutenowe, bądź batony własnej roboty, a białka jem koło południa, potem w ciągu dnia węglowodany, to czy tak jest ok? że chciałabym przytyć

noavatar.png
Domicjan 2018-09-19

Coś w moim stylu, świetne przepisy wszystkiego najlepszego z okazji świąt

noavatar.png
Rafal 2018-09-19

Ślicznie dziękuję za ten wpis i z niecierpliwością czekam na kolejny dot. pielęgnacji włosów i skóry:)))))Moc serdeczności:)))))))

noavatar.png
patrycja 2018-09-19

Kasiu czy bedzie ta plyta dostepna w formie elektronicznej ( plik), nie mieszkam w a chyba nie wysyla do.

noavatar.png
teodozja 2018-09-19

Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

noavatar.png
waldek 2018-09-19

Pani a czym zastąpić mleko kokosowe? kokosa mogę jeść wszystko ale z nieznanych przyczyn po mleku kokosowym dostaję skrętu żołądka.Pozdrawiam cieplutko!

noavatar.png
Józefat 2018-09-19

Po takim treningu proponuję zjeść małą dawkę węglowodanów (unikając cukrów prostych), a następnie wypić białko.

noavatar.png
Kleopatra 2018-09-20

nie polecam samej soji w dużych ilościach ponieważ spowalniają pracę tarczycy i zwiększają estrogen w organizmie. Wszystko z umiarem

noavatar.png
Gienek 2018-09-20

W jakich garnach gotujesz potrawy???

noavatar.png
Delfina 2018-09-20

Nie musisz tych samych ćwiczeń wykonywać wybierasz po prostu nowy program albo ten sam program

noavatar.png
Piotrek 2018-09-20

Kasiu czym zastąpić gluten????

noavatar.png
Niegosław 2018-09-20

Plyta jest swietnma, uwielbiam wszystkie cwiczenia i to juz moj drugi tydzien z 😉Mam tylko jedno pytanie- czy organizm nie przyzwyczai sie do cotygodniowego powtarzKasia tych samych cwiczen i po jakims czasie przestana one przynosic efekty?

noavatar.png
Robek 2018-09-20

Kocham tego bloga!! <3♥

noavatar.png
Rodomil 2018-09-20

Uwielbiam takie sałatki typu „coś z niczego” zazwyczaj jednak dodaję do nich pierś z kurczaka – dodatkowa porcja białka.

noavatar.png
Stella 2018-09-20

A ja się zastanawiam, czy można dodać do herbaty mleko roślinne?

noavatar.png
Dobiemir 2018-09-20

ja dziś miałam dzień pełen załatwień,dużo chodzenia,kupowKasia,byłam padnięta nogi mnie bKasiuły(bardziej stopy ponieważ jak dłużej pochodzę to boli/płaskostopie) już myślałam tylko żeby się wykąpać i do spKasia…a gdzie tam..?! jak tylko weszłam do domu od razu przebrałam się w stój i odpaliła trening…bo przecież ja tak właśnie odpoczywam!!!tak się relaksuję,odprężam,odstresuje.!!!)taki mam właśnie..którego musiałam sobie wypracować!!!ale warto!!!

noavatar.png
Dominik 2018-09-20

Kasiu, jak najlepiej łączyć treningi z nowej płyty? trening np. z poniedziałku lub z wtorku a potem trening na nogi lub brzuch czy w odwrotnej kolejności ?

noavatar.png
Cyprian 2018-09-21

W sierpniu wybieram się na obóz do . Płyta już zamówiona. Czy jeden piętnastominutowy trening dziennie wystarczy żeby się do takiego obozu przygotować i dotrzymać kroku pozostałym uczestnikom? się, że nie dam rady, ale więcej niż 1 minut w ciągu dnia nie dam rady wygospodarować.

noavatar.png
Nawoj 2018-09-21

Świetny trening! pewno skorzystam. Ja codziennie wieczorkiem robię sobie takie ,,1 sekundówki,, przez 1 sekund biegam w miejscu, wspięcia na palce, wykopy przysiady itp. w 3 seriach. Ćwiczę tak od około roku czyli odkąd zaczęłam obserwować na przeglądać twój blok itp. Czuję się o niebo lepiej! cieplutko!

noavatar.png
Eliasz 2018-09-21

nie tylko mleko 😛

noavatar.png
teodozja 2018-09-21

Kasia moc z tobą! wiem ile kulek jesz żeby na niektore tendencyjne pytKasia odpowiadać… moc z śliczne za posty!

noavatar.png
Ksymena 2018-09-21

Kasiu, ostatnio przeszłam kontuzję kKasiuna (naderwane wiazadla) i rehabilotacja wymusila na mnie regularne wizyty na siłowni. Może mogłabyś napisać post o powrotach do formy po kontuzji? bylby post o treningu bez obciążKasia stawów, szczególnie kKasiunowych. Pozdrawiam ciepło

noavatar.png
Krystiana 2018-09-21

Ja dzięki polubiłam przysiady dziękuję

noavatar.png
Maksymilian 2018-09-21

Świetny i pomocny merytoryczny tekst. Tego szukałam !!:) dziękuje

noavatar.png
Felicjan 2018-09-21

wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-21

Kasiu ile szt placuszków wychodzi z przepisu?

noavatar.png
Irena 2018-09-21

Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-21

Ja mam takie przekonanie, że pieczony banan traci wszystkie witaminy. Ale być może ja jestem w błędzie. Mimo to danie jest hitem. Pozdrowienia.

noavatar.png
Franciszka 2018-09-22

Na pewno ta tarta pojawi się na moim wigilijnym stole. Dziękuję za przepis.

noavatar.png
Horacy 2018-09-23

Ja mam niedoczynność tarczycy i czasami zastanawiam się co mogę jeść..

noavatar.png
Radomil 2018-09-23

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

noavatar.png
Fidelis 2018-09-23

Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

noavatar.png
Stefania 2018-09-23

A to akurat wierutna bzdura 😉 tę teorię wymyślili producenci śmietanki do kawy, oczywiście śmietanki z magnezem. Notabene śmietanka (w proszku) jest świństwem. Pojawiły się natomiast badKasia naukowe sugerujące, że dobrej jakości kawa magnez.Polecam wygooglować hasło „kawa wypłukuje magnez”

noavatar.png
Norbert 2018-09-23

W takim razie jeśli mam ale nie mam jeszcze stwierdzonej niedoczynności to nie powinnam zbytnio ograniczać węglowodanów?

noavatar.png
Hiob 2018-09-24

Tak będzie … już wkrótce …

Top